MAMY TO!!!!!!

ZŁOTA PIŁKA DLA GIMNAZJALISTEK Z PILAWY!!!!!!!!!

29 maja na Stadionie Legii Warszawa przy ul Łazienkowskiej 3 rozegrany został Finał 56 Turnieju ,,Gramy o Złotą Piłkę'' im. Aleksandra Zaranka. Turniej rozgrywany jest w trzech kategoriach wiekowych, i w kazdej z nich wystartowały w tym roku dziewczęta z Pilawy. Przez cały maj na obiektach Hutnika Warszawa odbywały sie mecze eliminacyjne,ktore pozwoliły wyłonic Wielkich Finalistow. Ta sztuka udała sie tylko najstarszym z Naszych dziewcząt.  Mecz finałowy rozegrany o godz 11.00 przy ogromnym żarze lejącym się z nieba i przy fantastycznym dopingu licznej grupy kibicow,która pojechała nas wspierac dostarczył wszystkim niesamowitych wrazeń i niezapomnianych przezyc. Przez Organizatorów mecz został uznany najbardziej dramatycznym finałem ostatnich lat. W ciagu tych 60 minut meczu popadalismy wszyscy ze skrajności w skrajnośc. Spokój, radosc,niepokój,nerwy a na koniec łzy szczęscia i zmęczenia.  Do przerwy prowadzilismy 3-0 po dwóch bramkach Weroniki Turzyńskiej i jednej Elizy Ragus. Druga połowa to popis naszej nieskutecznosci i błedów w obronie, czego efektem 3 bramki druzyny z Warszawy. Rzuty karne wygrywamy jednak 4-1 i po heroicznej walce po raz czwarty w historii mozemy sie cieszyc ze zwycięstwa w najstarszym turnieju piłkarskim dla dzieci i młodzieży w Polsce. (porzednie wygrane 2011,2012,2013). Nagrody rzeczowe,medale i okazały puchar odebralismy z rąk byłego trenera Reprezentacji Polski pana Jacka Gmocha.